Srpen 2014

Hahaha - nojo, další omluva

10. srpna 2014 v 2:34 | Mishiro Hara Yoruhi |  My diary
Ehm. Asi se divíte, proč, když už mám konečně volno, nebloguji. Jako vždycky mám v rukávu výmluvu-omluvu. Je mi to fakt líto, lidi. Opravdu. Ale začala jsem makat v jednom nejmenovaném campu (moje první prázdninová brigáda) jako recepční a vždycky se domů vrátím tak sežvejkaná, že jediná věc, na kterou mám náladu, je lehnout si s knížkou, číst si a cpát se u toho domácím jídlem.

Začala jsem na začátku prázdnin. Protáhl mě jsem kámoš. Cash je docela dobrý, náplň práce taky, ale ty směny. Hrozně dlouhý - doslova od rána do (pozdního večera). A hrozně vyčerpávající. 4 dny práce, 4 dny volno. Noční. Protože bydlím daleko, přespávám tady (zrovna mám noční). Nespí se tam zrovna, stěny jsou tenký a sousedi velmi hluční, 4 hodiny ráno jim přijde jako fajn doba na opilecký rozhovor. Nejhorší věc je úklid. Jinak je to v klidu. Ale prostě docela zátěžový. A navíc, pro mě i náročný na psychiku, protože jsem naprostý asociál, a tady pracuji pořád s lidmi, ať už se jedná o zákazníky nebo u kolektiv. Moji spolupracovníci jsou fajn lidi.Vážně. Ale prostě nejsme na stejné vlně. Cítím se být vystrčená z jejich kruhu, i kvůli tomu, že kámoš, který mě sem dostal, je sice mým kolegou, ale tady se moc nebavíme. Mám dojem, že jsme se odcizili. Well, takový je život. Možná na tom má svůj podíl i fakt, že většina je starší, a já vždycky vycházela líp s mladšími.

Ale mám dobrou zprávu. Tedy vám to je asi šumák, ale já z toho mám obrovskou radost. Protože jsem letos kvůli maturitě a přijímačkám nejela na Animefest, jedu místo na Natsucon do Prahy. Hustý, co? Už mám i zařízené volno a moc se tam těším. Dívala jsem se i na program a vypadá to fakt dobře, samozřejmě mě nejvíc potěšila BL větev. Určitě napíšu report, i když to bude muset počkat asi až na září. A tady je další dobrá zpráva, tentokráte i pro vás. V září už do práce nejdu (jen kdyby byla vyloženě krizovka), takže budu doma. A budu mít čas. Jste rádi? Třeba něco napíšu. Čas mám vlastně do 17.8., to mám nástup na kolej. A 22. mi začíná semestr, to uvidím, jak si to budu dávat (asi nebudu).

Zatím to je ode mě všechno, pracuji na překladu Yokazawa Takafumi no Baai (čti: na noční, kdy mi vypadl net a já si čirou náhodou před tím zapnula tu novelu, že budu překládat, jsem něco málo přeložila, ale samozřejmě jsem to nemohla uložit, protože nešel ten net). Dejte mi ještě aspoň dvě noční a možná i něco uveřejním.

Opravdu se vám moc omlouvám.

P.S. Jestli místy píšu nekoherentně. pardon. Je půl třetí ráno.