Prosinec 2013

Yoi otoshi yo!

31. prosince 2013 v 18:10 | Mishiro Hara Yoruhi |  My diary
Minna-san, ohisashiburi desu! Omlouvám se za svou absenci, ale v maturitním ročníku je pořád co dělat. Nejdřív maturitní výlet do Prahy, pak stužkování, šerpování a ples... A pak už přišly přípravy na Vánoce. Promiňte mi to, prosím.

Nevím, čím to je, ale čím jsem starší, tím víc mi přijde, že čas utíká rychleji. Ještě teď si jasně vybavuji začátek školního roku, jak jsem si říkala: "Ale co, času dost, od čeho jsou tu prázdniny," a půlka prázdnin už je za mnou, ale já skoro nic nemám a neumím! Ale teď není pravá chvíle se tím zaobírat. Dnes nám končí rok 2013 a za pár hodin začne nový, 2014. Nastal čas bujarých oslav, večírků a slavení! Letos i moje rodina bude slavit společně s ostatními Vietnamci ve městě, proto píši už teď.

Jako každý rok, i letos vám přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, sil, zdaru, dobrých rozhodnutí, pevné nervy... a tak dále, však víte ~_^ A jako fanouškům anime a mangy vám přeji, abyste i v nadcházejícím roce měli hodně dobrých anime na sledování a suprových mang na čtení! Pokud je tu ještě někdo ve stejné nebo podobné situaci jako já, tak vám/nám přeji, abyste/abychom to dali bez zbytečného plašení a starostí... Pamatujte, co vás nezabije, to vás posílí!
Yaoistky a yaoisti, fujoshi a fudanshi, hodně našeho milovaného Boys Love i příští rok!

Yoi otoshi yo, minna-san!


P.S. Po celý tento rok jsem si počítala, kolik přečtu mang za týden. Včera jsem to sečetla. Vážení, bylo to přes 500 mang za 52 týdnů. A drtivá většina byla yaoi.