Duben 2011

Anime witch

30. dubna 2011 v 21:31 Galerie
Tyhle jsou moc roztomilé na to, aby je někdo upálil.
Pracant

30. dubna 2011 v 10:59 My diary
Yo, minna-san! Mám pro vás špatnou právu. Obávám se, že budu omezit svoji práci na blogu. Protože jsem už "velká" holka, tak mám momentálně dvě brigády, které, i když nejsou na moc dlouho, mi sežerou víc jak půlku odpoledne. A ještě než se doplahočím domů... Zbývá mi na complu tak čtvrthodinka a někdy ani to ne. K tomu se mi příští týden přidá Animefest (ANOOOOOOOOOOOOOOO!) a hned ještě v tu neděli mi přijede Holanďanka, takže se k počítači dostanu až v pátek. Bohužel to znamená, že spolu s mými brigádami příští týden bude publikování článků buď pozastaveno, anebo nečekejte nic světaborného. Možná jste si všimli, že i v poslední době to je nic moc. Tak tak nějak to bude i příští týden no a ten další...

¨http://static.desktopnexus.com/thumbnails/617742-bigthumbnail.jpg

Kdo chce slyšet mé kecání o brigádách, tak pod perexem.


Karl Jenkins: Adiemus

29. dubna 2011 v 21:58 Music
Krááása! A já to slyšela naživo, i když od jiného sboru


Pozn.: Nejsem majitelem videí,která jsou uložena na tomto blogu,tudíž nezodpovídám za jejich kvalitu a ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server,na který odkazuji - www.youtube.com

Postavy Lovely Complex

28. dubna 2011 v 15:01 Lovely Complex postavy

Koizumi Risa

Veselá usměvavá pohodová holka, která nezkazí žádnou legraci. Vysněná přítelkyně? Ano, pokud není vyšší než vy. Risa se svými 172 cm (na začátku anime teda "jenom" 170 cm) je stejně vysoká jako nejvyšší kluci. Tedy výrazně nad průměrem (vyčetla jsem, že průměr patnáctiletých dívek v Japonsku je 158 cm). Její příjmení znamená "malý potůček" . Na svojí výšku je celkem dost háklivá. Risa je opravdu fajn holka, milá, pohotová, impulzivní, dokáže člověka vyslechnout a povzbudit. A je opravdu, ale opravdu odhodlaná a nikdy se nevzdává. Je velkou faninkou Umibouza. Člen All Hanshin-Kyoushin = komediálního dua (hádejte, kdo je ten druhý?)

Otani Atsushi (A-chan)

Nejlepší kluk pod sluncem

Ishihara Nobuko (Nobu-chan)

http://i114.photobucket.com/albums/n280/ercubano/Nobu-chan.jpg

Skvělá kamarádka, hodná vnučka, dobrá přítelkyně. Radí Rise ve všech závažných případech, vždycky ji podrží. Ve věcech lásky je mnohem zkušenější než Risa nebo Chiharu-chan. Svého přítele Nakao opravdu miluje, volá ho "Draling".

Tanaka Chiharu


Stydlivá a ostáchavá dívenka, na začátku trpící fóbií z chlapců jejího věku. Na rozdíl od Risy a Nobu-chan se jí ve škole daří. Je jedna z mála dívek, které jsou menší než Otani. Je silnější než se zdá.

Heikichi Nakao

Přítel Nobu-chan, Otaniho kamarád a spoluhráč z basketballového týmu. Ohleduplný, citlivý, mírný a Nobu-chan upřímně miluje.

Ryoji Suzuki

http://images.fanpop.com/images/polls/47296_1201054131234_full.jpg

Suzuki-kun se může zdát povýšený a uzavřený, ale ve skutečnosti je stydlivý a snadno ho uvedete do rozpaků. Je jedním z mála kluků vyšších než Risa.

Epizodní postavy:

Fukagawa Haruka


V dětství to byl hrozný uplakánek, ale Risa se ho vždycky zastala. Tak se do ní zamiloval, a když vyrostl v krásného, lehce zženštilého mladého muže, tak ji vyhledal a pořád ji vyznává lásku, i když ví, že je Risa zamilovaná do jiného. Chlapec mi možná udělá radost. V anime to nebylo, v manze možná bude *doufá*

Kanzaki Mayu

Otaniho ex-přítelkyně. Milá, starostlivá. Byla manažerkou basketballového týmu na střední, kde začala s Otanim chodit. To ona iniciovala rozchod.

Umibouzu


Populární rapper, Otani, Risa a Kohori-kun ho zbožňují. Má ženu a synka. I z nakládané ředkvičky se může stát krab.

Yoshioka Mimi


Otaniho sousedka, stejně vysoká Risa. Narozdíl od Risy své výšky a vzhledu využívá a je modelkou pro různé časopisy. Zamilovaná do Otaniho, každý den mu nosí mléko, aby vyrostl. Dvojí osobnost.

Kohori Kazuki


Chlapec, který pracuje v restauraci naproti Otaniho domu. Je o dva centimetry vyšší Otani, ale mají stejný vkus. Kakoiii, kawaiii~~~

Kotobuki Seiko (Seishiro)

http://site.anime.web.tr/dosyalar/upload/0906/904376_seiko_kotobuki.png

Ehm. Seiko-chan se zamilovala do Otaniho a vyznala mu svou lásku. Posléze zkusila i něco víc, ale... (tu scénu jste už určitě na internetu viděli, je celkem slavná) I přesto se s Otanim přátelí dál a Rise upřímně fandí. Objevuje se ve dvojici s Harukou.

Maitake Koniyumi (Maity)

http://cdn.myanimelist.net/images/characters/5/4808.jpg

Sexy Okouzlující zástupce třídního učitele. Ví, jak zacházet s dívkou, jak potěšit dámské srdce a jak ženu utěšit. Vyšší než Risa. Velmi podobný Cain-sama.

Cain-sama


Yaoi?

27. dubna 2011 v 18:59 Galerie

Enter!


Nachytaná yaoistka

26. dubna 2011 v 9:09 Galerie
Páni, já bych měla TAKOVÝ průšvih. Jednou se mi to stalo, ale počítač mě zachránil... Ale to bylo omylem, tehdy jsem byla teprve na začátku cesty téhle závislosti. Hledala jsem nějaký HP slash a najela na rubriky, abych zjitila, co v ní je. V tu chvíli se do pokoje vřítil otec a něco mi říkal. Zasekl se v půli slova a vyjeveně zíral na monitor a s děsem zjistila, že jsem najela do rubriky fotomontáží. Urychleně jsem překlikla, ale neštěstí bylo dokonáno. Otec vrhl k počítači a zběsile se k tomu snažil dostat a při tom na mě řval, že na to jsem ještě malá (bylo mi tak dvanáct). ALE! Když klikl na Zpět, objevila se mu stránka, kterou jsem PŘED fotomontážemi. Ať už to zkoušel jak chtěl, vůbec se k té stránce nemohl dobrat. Odešel pak celý zmatený a já děkovala všem bohům a kami, že mě zachránili. Pak jsem to sama zkusila, listovala jsem historií... a nic! Jakobych tam vůbec nebyla. Dodnes nevím, jak se to stalo.Ale myslím, že si myslel, že se dívám na nějaké obyčejné hetero. Můj otec má totiž něco málo dioptrií a ty fotomontáže byly černobíle a navíc mám dojem, že to byl pár Severus/Lucius. Ale opravdu, málem jsem měla infarkt.

Bon Bon (Lovely Complex ending 2)

26. dubna 2011 v 9:08 Písničky z anime
Úžasně chytlavá písnička

APH Easter

25. dubna 2011 v 15:30 Hetalia - obrázky
Kakkoiii


Velikonoce s Devinem

25. dubna 2011 v 14:30 Galerie
Happy Easter!Návštěvnost za 18.4. 2011 - 24.4. 2011

25. dubna 2011 v 11:40 Návštěvnost
Hezké Velikonoce!

Navstevnost za minuly tyden (18.4. 2011 - 24.4. 2011) je:
Pondeli: 65
Utery: 70
Streda: 73
Ctvrtek: 83
Patek: 93
Sobota: 67
Nedele: 80

Celkem: 531Vtip Shounen ai

24. dubna 2011 v 21:25 Legrácky
"Mami, koupíš mi zmrzlinu?"
"Jen proto, že šukám s tvým otcem, zlato, mi ještě nemusíš říkat mami..."
"A jak ti mám teda říkat?"
"Normálně - řikej mi Martine."

http://fc03.deviantart.com/fs24/f/2007/316/f/9/French_kiss___SHOUNEN_AI_by_Jael_Kolken.jpgVýsledky Poznávačky

23. dubna 2011 v 21:48 Soutěže
Jaká škoda, že se nakonec nikdo nezúčastnil.

1. Raven z Hakushaku to YouseiLovely Complex in Wonderland

22. dubna 2011 v 21:46 Lovely Complex obrázky
Kohori-kun! Maity-sama!Gankutsuou vztahy

21. dubna 2011 v 21:09 Gankutsuou obrázky

Z oficiáních stránek