Březen 2011

Yaoi Note

31. března 2011 v 17:21 Galerie
Chci!!!


Gerard to Jacques

31. března 2011 v 17:18 | Mishiro Hara
Nelehký život v Paříži v druhé polovině 18.st.Maido Ivan

30. března 2011 v 17:32 Hetalia - obrázky
Je kawaiii, ale... něco mi říká, že zaměstnat ho by nebyl dobrý nápad.


I když, za chvíli by se mi tam nakvartýrovala i Elizaveta, takže bych měla další pracovní sílu... :D

We were lovers (Gankutsuou opening)

30. března 2011 v 17:26 Písničky z anime
Ta jedna část mi tam zněla naprosto, ale naprosto falešně. Po 10 epizodách jsem si nato zvykla. A teď mi to leze do hlavy...
Mimochodem, na Gankutsuou se koukněte. Fakt dobrý anime. Zařadila jsem ho do své Top 5.Dobrodružství s bohem Panem

29. března 2011 v 17:39 Music
Víte, mám ráda Greensleeves, protože je to jediná skladba, kterou umím (jakžtakž) zahrát na klavír.


Pozn.: Nejsem majitelem videí,která jsou uložena na tomto blogu,tudíž nezodpovídám za jejich kvalitu a ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server,na který odkazuji - www.youtube.com

A je rozhodnuto

29. března 2011 v 17:28 Zmetky
Vypadá to, že jeden můj tip na vítěže byl správný. Na prvním místě se umístil Sebby od Freya. I u něho jsem přemýšlela, že mu dám hvězdičku, ale nakonec převážila moje láska k Boys Love. Na druhém místě bishie Blue Beauty a na třetím Gin (je to on? Bleach jsem neviděla, tak si nejsem jistá) opět od Freya. Nevím, z kolika obrázků budou dělat přívěsky, ale vypadá to, že si vezmu tohohle krvácejícího krasavce.

http://animefest.cz/sites/default/files/webform/privesky2011/Papillon.png

A je rozhodnuto i o mé budoucnosti. Rozhodně se nebudu věnovat ničemu, co vyžaduje logiku.


Jsem hluboce uražená...

28. března 2011 v 17:31
Tenhle malý... *hledá urážku* PICO že je hezčí než já?!


Návštěvnost za 21.3. 2011 - 27.3. 2011

28. března 2011 v 17:31 Návštěvnost
Zase selhání? Mohla jsem mít další pětistovku.

Navstevnost za minuly tyden (21.3. 2011 - 27.3. 2011) je:
Pondeli: 80
Utery: 62
Streda: 60
Ctvrtek: 68
Patek: 72
Sobota: 0
Nedele: 76

Celkem: 418


Kuroshitsuji wally

27. března 2011 v 15:56 Kuroshitsuji - obrázky
Na mě se teďka ve škole usmívá Sebastian jako doktor a myslím, že tam hodnou chvíli zůstane...

Kuroshitsuji wall

Stoprocentně

27. března 2011 v 15:56 Naruto - obrázky
xD

Sasuke is hugging Naruto

Supernatural bishie

26. března 2011 v 21:48 Galerie
Dost na nich ulítávám. Andělé, démoni, elfové...Všimli jste si, že pokud se jedná o vztah nadpřirozený/člověk a nadpřirozený je seme, vždycky vládne takovou tajemnou mocí ovládnout ukeho při prvním pohlazení? Po jedné manze, kterou jsem přečetla dneska, začínám mít pocit, že možná ovládají i lubrikační kouzla.


AMV na anime Kobato

26. března 2011 v 21:43 Videjka
Další anime na seznamu. Ta holka sice vypadá, že bude jedna z těch typických (prostoduchých) shoujo anime hrdinek, ale ten kluk... Připomíná mi Senpaie z Koisuru Boukun.


Husarský kousek

25. března 2011 v 21:45 My diary
Dneska mě ve škole málem trefil infarkt. Odjakživa jsem byla vzorná studentka, a proto všechny, mě nevýmaje, co se dnes stalo. Na druhou hodinu jsme se přesouvali do jiné učebny. Šla jsem za svým spolužákem, aby mi půjčil mobil na domácí úkol, a všimla jsem si, že má v ruce učebnici, a pak se mě zeptal, jestli umím slovíčka. V tu chvíli jsem strnula a zírala na něj v absolutním šoku. Protože já jsem na to absolutně zapomněla! My píšeme slovíčka a já to úplně zasklila! To jsem vážně myslela, že mě trefí šlak. Samozřejmě jsem se vykašlala na úkol a vrhla se na slovíčka. Za necelých deset minut jsem se měla naučit slovíčka a fráze z celé lekce a pak ještě zeměpisné názvy. Děs. Ostatní kolem mě chodili, strašili a schýzovali místo mě. Že dostanu baňu (to by byla moje první v životě), rodiče mě zabijou... Slovíčka jsem pak psala v absolutním napětí. 15 slovíček... Všechno jsem vyplnila, ale jistá jsem si fakt nebyla. A pak nám řekla známky... a mám 1-! Dostala jsem záchvat smíchu, podkreslený hysterií. Tak já se šprtám slovíčka necelých deset minut a mám jedna mínus. Spolužáci na mě koukali jako na mimoně. Ani se jim nedivím, ale... měla jsem setsakramentský štěstí :)

http://3.bp.blogspot.com/_0eEyj8wyNDE/Srxp3NYYs8I/AAAAAAAAApw/aPUkN-FHRVs/s400/%5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Code-Geass_NekoiEchizen(1.6)__THISRES__133501.jpg

Co je to za anime?!

24. března 2011 v 17:21 Galerie
Tuším reverse harem, že? Já ty holce tak závidím...


My Fairy (Earl and Fairy ending)

24. března 2011 v 17:18 Písničky z anime
Taková příjemná písnička. A bože, ta doprovodná animace...

http://download.minitokyo.net/Earl.and.Fairy.Wallpaper.369518.jpgPicty Nightrunners (Noční běžci)

23. března 2011 v 16:08 Obrázky
Našla jsem stránku s japonskými fanarty Nightrunners a ... krása
(OMG, Seregil je tak *nosebleed* a Alek *Pozor! Hrozí smrt vykrvácením!*)

Artist: Kairi Yuki
Publisher: Chuokoron-Shinsha

Luck in the Shadows (Štěstí ve stínech)

Luck in the Shadows 1


"Teplá" fantasy je zpět!

23. března 2011 v 16:05 Zmetky
Právě vyšlo: http://www.fantasyshop.cz/zboz i/stesti-ve-stinech-2-vydani Bude válka. Vše nasvědčuje tomu, že po dlouhé době míru Plenimar připravuje mohutné válečné tažení proti svým sousedům - Skale a Myceně. Kdysi spojenci sjednocení pod vládou hierofantů, nyní nepřátelé znesváření bojem o půdu a moc.
Plenimarští touží po vítězství ve... válce tak silně, že jsou ochotni spolčit se s mocnostmi, vyvolanými tou nejtemnější magií! Jenže stane se něco, s čím ve svých plánech nepočítali…

Když je Alek z Kerry uvězněn za zločin, který nespáchal, očekává jistou smrt. To však netuší, že od tohoto okamžiku bude ve svém životě hledět smrti do očí ještě mnohokrát… Také ovšem netuší, že jeho spoluvězněm bude Seregil z Rhíminee, muž tajemného původu i minulosti, muž mnoha tváří - tulák, špeh, bard, zloděj i šlechtic.
Alek se stává Seregilovým učedníkem. Brzy cestuje po krajích, o nichž ani nevěděl, že existují, vstříc válce, o jejíž hrozbě neměl ani tušení. Netrvá dlouho a se Seregilem se zapletou do zlověstného spiknutí, které sahá hlouběji, než si dovedou představit, a které je, pokud selžou, může stát mnohem víc než jen jejich životy. Ale osud je stejně nepředvídatelný jako Alekův nový učitel, a tentokrát by je mohlo potkat… ŠTĚSTÍ VE STÍNECH.
Facebookovská stránka FANTOM Print


Štěstí ve stínech - první díl již druhého vydání čtenářsky velmi úspěšné trilogie Noční běžci. Následující díly s názvy Příchod tmy a Zrádcův měsíc budou vydány v červnu a září tohoto roku. Více než 10 let po vydání této trilogie se v mateřské zemi autorky na pultech amerických knihkupectví objevilo pokračování dobrodružství hlavních hrdinů Aleka a Sergila. České čtenáře proto jistě potěší informace, že nakladatelství Fantom print připravuje vydání těchto nových dílů již od příštího roku.
FantasyPlanet.cz


Štěstí ve stínech - první díl již druhého vydání čtenářsky velmi úspěšné trilogie Noční běžci. Následující díly s názvy Příchod tmy a Zrádcův měsíc budou vydány v červnu a září tohoto roku.
Facebookovská stránka FantasyPlanetAni netušíte, jakou jsem pociťovala radost, když jsem toto četla. Od Lynn Flewelling jsem kdysi dávno četla její triologii Tamír a moc se mi líbila (možná jsem někdy hodím recenzi). Pak jsem zjistila, že napsala další dílo - Noční běžce. A dozvěděla jsem se, že je to s homosexuální tématikou! Už tehdy jsem byla nadšenou fanynkou BL, a tak jsem hned běžela do knihovny...a čekalo mě velké zklamání! Měli (a mají) jen první díl, Štěstí ve stínech. Ten jsem měla přečtený raz dva a řešila jsem, jak se dostat k ostatním dílům. Všude je ale měli vyprodaný (to víte, 10 let staré knihy...) A tak jsem nevěděla, jak to s těma dvěma dopadlo (ten blonďák je Alek - uke a černovlasý Seregil by měl být seme - to ovšem jenom předpokládám, protože v tom díle, který jsem četla, spolu ještě nic neměli!). Naštěstí se mi to nedávno podařilo sehnat na netu. Ale já mám na complu hrozně omezený čas. Nestíhám ani sledovat anime, takže za ty tři měsíce, co mám knížky Lynn Flewelling stažený, jsem stihla přečíst ani ne sedm kapitol z Příchodu tmy. Teď ale stačí si počkat, až budou všechny tři knížky v knihkupectvích nebo v e-shopu... *ďábelský smích* Díkybohu, že jsem si našla brigádu!

L

23. března 2011 v 15:15 Galerie
Jednoduché, ale dokonalé


Hlasujte pro festovní přívěsky

22. března 2011 v 17:43 Zmetky
Kdo se ještě nepřihlásil na Animefest, tak tam rychle mazejte. Kdo už je přihlásený, tak se mrkněte na festovní přívěsky. Letos jich došlo 94! a jsou fakt nádherný. Nekecám. A témata mi udělaly radost. Překvapivě hodně shounen ai. Pak Kuroshitsuji, Bleach, Naruto, Gravitation, Soul Eater, volný styl a další. Mám několik horkých kandidátů (shounen ai). Jestli projdou všechny, tak fakt nevím, který si vezmu.

Vybírání bylo fakticky těžký, měla jsem rozklikáno víc jak deset položek. Usoudila jsem, že pět je maximum. Některé jsem neohvězdičkovala jen s těžkým srdcem.

A kterým jsem nakonec dala hlas?

Bishie od lordsinbad

(další pod perexem)


Jaro

21. března 2011 v 17:33 Galerie
Dneska je jarní rovnodennost! Slavte, slavte :)
V Japonsku je to hlavně rozkvétání sakur, svátek Hanami...