Leden 2011

A guy by Mishima Kazuhiko

31. ledna 2011 v 17:17 Galerie
Zbožňuji její styl kreslení.Návštěvnost za 24.1. 2011 - 30.1. 2011

31. ledna 2011 v 17:01 Návštěvnost
Tak co, jaké je vaše vysvědčení? Já mám samé :D

Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011) je:
Pondeli: 64
Utery: 59
Streda: 65
Ctvrtek: 63
Patek: 87
Sobota: 64
Nedele: 53

Celkem: 455


Laura Jansen

29. ledna 2011 v 21:38 Music
V pátek jsme si konečně mohli vybrat naše Holanďany na výměnný pobyt. Jejich úděl jim moc nezávidím, budou se muset spokojit s námi, ale zase si nemusí dělat hlavu s tím, koho si vybrat. Já jsem měla hlavně dilema mezi dvěma holkama, ale nakonec rozhodlo to, že mi kámoška prozradila, že po jedné z nich jede jeden z baka spolužáků. Takže jsem si vybrala tu druhou :) Vyzkoušela jsem její oblíbenou muziku a celkem se mi líbí (má ráda Laury Jansen a Boba Marse). Půl hodiny jsem teď smolila email pro ni. Doufám, že spolu budeme dobře vycházet :)

Anime girl

Už 20000!

29. ledna 2011 v 20:52 Návštěvnost
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ANO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20000

Itazura na Kiss

28. ledna 2011 v 16:43 Itazura na Kiss
Pravé shoujo anime


Na tohle anime mě přivedla Kimi. Poslala mi obrázek, ale já jsem řekla, že se mi nelíbí kresba, a dál se tím nezabývala. Jenže potom mi každý den ve škole Kimi vyprávěla zábavné scény z toho anime a já jsem se rozhodla to zhlédnout. Když u nás Kimi o víkendu přespávala, tak jsme se na to koukly. Za tři dny jsme viděly 24 dílů a na závěrečný 25. díl jsem se koukla dneska ráno.

Aihara Kotoko je už dlouho zamilovaná do absolutního génia Irieho Naoki. Rozhodne se mu vyznat a napíše mu milostný dopis, ale Irie ji krutě odmítne a ještě k tomu před celou školou. A navíc neštěstí nikdy nechodí samo. Ještě ten den se Kotoko a jejímu otci (šéfkuchař) při zemětřesení zhroutí dům. Z neštěstí jim pomůže starý přítel pana Aihary Iri-chan (tak mu říká) a nabídne jim bydlení u něho v domě. Pan Aihara souhlasí. Kotoko se seznamuje s manžely Irie a s velkým překvapením zjišťuje, že jejich nejstarší syn je Naoki - ten, co ji tak ztrapňuje ve škole a stejně ho má plnou hlavu.

Víte, obvykle se na takovéhle anime nedívám. Jedinou zkušenost jsem měla s Fruits Basket a to mě spíše odradilo. Ale tohle...
InK je shoujo anime, tak jak si ho představuju. Hlavní hrdinka se zamiluje a pokouší se dobýt srdce svého kluka snů, samozřejmě se jí to přes všechny své nekvality (a že jich má Kotoko dost) podaří a žijí spolu šťastně až do smrti. Všichni tuhle pohádku známe. InK tím ovšem nekončí, ale jde dál. Nechci spoilerovat, ale tím, čím obvykle anime i manga končí, tak tady jste teprve v polovině. A to je fajn. Dále se mi také líbila nenáročnost (kdekdo by řekl stupidita) děje. Zrovna jsem procházela totiž zkouškovým období a potřebovala jsem u něčeho vypnout. A tohle mi posloužilo dobře. Protože zde máme dívku usilující o chlapce, který je zcela mimo její třídu, tak je zde zastoupen i humor. Takový ten zjevný a snadno předvídatelný, ale stejně se zasmějete.

Hned na prvním pohled zjistitelným mínusem je kresba. Mně prostě nesedla. Asi jsem se moc rozmazlila yaoi, ale opravdu mi vadilo, že všechny holky považovaly Irieho ze ohromného krasavce a slétaly se kolem něj jako semeové na kawai ukeho. Mně se Irie ze začátku vůbec nelíbil a trvalo půl anime (přelomovou epizodou je 14. díl) než jsem ho vzala na milost. Ale všimla jsem si, že většina ostatních epizodních mužských postav (např. spolužáci Kotoko a i ten Irieho kámoš byl docela hezkej) ujde. Vlastně i Irieho mladší bratr Yuuki vyrostl do celkem pohledného mládence. Ah ano, to jsem ještě nezmínila, že? Tohle anime se odehrává v časovém rozmezí deseti let. Chvílemi to můžete shledat rušivým, protože máte zmatek v událostech, jak po sobě následovaly. A dalším negativem tohodle jevu je nestárnutí hlavních postav. Vážně. Kotoko vypadá stejně v osmnácti jako v šestadvaceti. Irie taky, ale u něj to nevadí tolik jako u Kotoko. Vlastně jediné postavy, které vypadají, že prošly procesem stárnutí, jsou Yuuki a Non-chan (epizodní postava).

Irie se ze začátku moc nesměje, ale po 14. díle se to zlepší.


Můj projekt do IVT

26. ledna 2011 v 20:07 My diary
Jsem mrtvá. Totálně kaput. Mám namožené rameno.
Před dvěma týdny nám učitel do IVT zadal velký projekt: měli jsme pomocí FTP Clienta a AceHTML udělat "webovou stránku". Víte, zrovna jsme dobrali HTML a praxe je přeci nejlepší učitelka, ne? Každému nám učitel přiřadil téma a měli jsme se s tím poprat, jak jsme chtěli. Já jediná ze své skupiny jsem dostala téma, jaké jsem si vybrala, protože učitel naznal, že je dostatečně zajímavé a exotické. Samozřejmě, moje téma znělo" Japonsko". Lidi, tady se skvěle ukázalo, jak proměnlivý je čas. Nad projektem jsem strávila víc jak PATNÁCT hodin a to samozřejmě nejen ve škole, ale hlavně doma. Na úkor spánku, zdraví a ostatních předmětů jsem dělala, co bylo v mých silách, a stejně to není zcela podle mých představ. Poprvé jsem spala méně jak osm hodin (a druhý den jsem šla normálně do školy). Poprvé jsem zůstala dobrovolně ve škole až do pěti večer. Poprvé... No hodně toho bylo. Určitě nechci být programátor. Díkybohu jsem aspoň měla téma, které mě baví.
Každopádně, když už jsem se s tím tak dělala, tak bych ráda, aby to vidělo a zhodnotilo víc lidí než jen já sama a učitel. Tím to vás vyzývám, abyste okomentovali mojí "stránku": http://www.gymzn.cz/stud/x110cl3860/japonsko.html


Jestli dostanu něco jiného než jedna, tak budu opravdu HODNĚ naštvaná.

Ledová královna

25. ledna 2011 v 17:20 Galerie
Dnes nás znovu po dlouhé době navštívila, co vás?

Anime Ice queen

Jako živá

24. ledna 2011 v 20:11 Galerie
Manga drawing

Itazura na Kiss picty

24. ledna 2011 v 17:15 Itazura na Kiss - obrázky
Hihi, zbývá mi poslední epizoda, pak se vám tady (možná) objeví recenze...Návštěvnost za 17.1. 2011 - 23.1. 2011

24. ledna 2011 v 17:04 Návštěvnost
Já tak nesnáším tyhle poslední dny před uzavřením známek...
Kdy vám uzavírají známky? Nám ve středu, ve čtvrtek je porada.

Navstevnost za minuly tyden (17.1. 2011 - 23.1. 2011) je:
Pondeli: 60
Utery: 54
Streda: 70
Ctvrtek: 54
Patek: 54
Sobota: 65
Nedele: 65

Celkem: 422

Geocaching

23. ledna 2011 v 15:09 Poučné články
Taky se vám už stalo, že projdete kolem skupiny kluků, a ti se k vašemu velkému překvapení nebavili o holkách, sportu, pornu, škole nebo WOWku (právě jsem vyjmenovala nejprobíranější témata kluků u mě ve třídě), ale zaslechli jste něco jako "keška"? Tak to jste nejspíš narazili na hráče geocachingu. Že nevíte, co to je? Já se vám nedivím, taky jsem to netušila, dokud za mnou nepřišel jeden spolužák s tím, jestli jsou v knihovně nějaké knihy o šifrách. Já se ho zeptala: "K čemu to potřebuješ?" a on mi odpověděl: "Na geocaching."

http://www.geocaching.cz/images/logo/velke/logo.jpg


S ním tak strávit léto...

22. ledna 2011 v 9:23 Galerie
Ten je naprosto boží!

Anime summer

Neko boy

22. ledna 2011 v 9:21 Galerie
Ještě furt na ně ulítávám


Jaká Gravitation písnička jste?

22. ledna 2011 v 9:18 Quizy
Úplně jsem čekala, že Terikami vyjde zrovna Rage Beat :D

Shuichi is singing