Červen 2010

Placení na vejškách - výsledek ankety

30. června 2010 v 16:17 Zmetky
Děkuji všem zúčastněným. Já sama jsem proti, z jednoho prostého důvodu - má rodina je chudá a obě děti musí vystudovat vysokou.

Anketa

Trochu jiná hanafuda

30. června 2010 v 14:24 Galerie
Poněkud zmodernizované

Anime hanafuda:

Anime hanafuda

Pravda, pravda

29. června 2010 v 21:38 Galerie
Naprosto s tím souhlasím :D

http://i603.photobucket.com/albums/tt112/Mishiro_Hara/Yaoiiiii.jpg?t=1277840317

School over

29. června 2010 v 21:28 My diary
Tak mám základku za sebou. Je to důvod k oslavě?

Anime summer

Nečekaný rozkaz

28. června 2010 v 20:54 | Morgana Ehran |  Fanfiction
Fandom: Kuroshitsuji
Pairing: Sebastian Michaelis/Ciel Phantomhive
Rating: 18 let
Warnings: shotacon *(!), explicitní popis sexu
Summary: Hrabě si není jistý svou orientací. A Sebastian mu pomáhá si ji "ujasnit".
Věnování: The Reaper


*shotacon... nenapadá mě jiný vysvětlující výraz než pedofilie, i když to pedofilie není. Prostě uke je mlaďoučkýXD Ale já osobně to neberu jako pedofilii i proto, že je ta osoba vyspělá a ví, o co jde. Což pro mě není zneužívání. Takže mi laskavě nenadávajte do úchyla, i když jím jsem. Je fakt, že shotacon jsem chtěla zkusit napsat. Původně jsem měla v plánu udělat pedofila z L z Death NoteXD Už mlčím. Příjemné čtení.

Kuroshitsuji


Návštěvnost za 21.6. 2010 - 27.6. 2010

28. června 2010 v 14:41 Návštěvnost
PŘEJU VŠEM HEZKÉ PRÁZDNINY!!!

Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 44
Utery: 33
Streda: 33
Ctvrtek: 40
Patek: 29
Sobota: 32
Nedele: 40

Celkem: 251


Gensou Shounen Koimonogatari

26. června 2010 v 11:37
To by člověk nevěřil, kolika různými způsoby se dají "zprznit" pohádky...


Pamatujete si mojí nadšenou ódu nad Ludwigem? Jako jeden z důvodů jsem uvedla pohádky. Tohle jsou taky pohádky. Ale zkombinované s něčím, co já v yaoi moc nemusím (a na svědomí to má Child Epicurean, Pico serie a Shounen Maido Kuro-kun), a to jsou shoti. Normální shotacon mě sice neuvádí do vytržení jako líbezná yaoi manga s kluky aspoň 15+, ale jo, přečtu si to, abych byla v obraze (a zjistila, co všechno dokážou lidi napáchat). Četli jste nějaký shotacon od CJ Michalski (např. Tanutan, Shounen Ebisen, Private Lesson, Cobra Mension of Terror,...)? Nebo hůř, již zmiňované Child Epicurean (všechna uvedená díla k nalezení na Mangafoxu)? Tak máte zhruba představu, nad jakými "roztomilými" a zhruba osmi- až dvanáctiletými klučinami v yaoi kroutím hlavou. Tenhle soubor pohádek od Himawari Souya se pohybuje někde na pomezí. Je to nacpané shoty. Ale je to podané tak, že nad tím člověk jen bezradně krčí rameny (já osobně se rozhodovala mezi hysterickým smíchem a nutkáním rychle kliknout na křížek).

Jméno: Gensou Shounen Koimonogatari
Manga-ka: Himawari Souya
Žánr: yaoi, shotacon, parodie (na pohádky)
Kapitol: 7
K nalezení na: BoxManga.com

Pohádka první: Beauty and the Beast
Kráska a Zvíře je moje nejoblíbenější pohádek. Od teď na to už asi budu pohlížet z trochu jiné stránky.
V jisté vesnici žije nádherný mladík, laskavý, děti (bishie) milující, s nádhernou tváří a úsměvem. Jmenuje se Belle. Jeho otec se jednou vrací z města a jede kolem tajemného hradu. Protože ve městě nesehnal dárek pro svého syna, utrne pro něj nádhernou hradní růži. A, jak je všem již známo, pořádně tím naštve shot- ehm, monstrum, které tam žije. "Zvíře" ho ušetří pod záminkou, že mu přivede svého překrásného syna, který tam s ním bude žít.

Pohádka druhá: Penderella (Glass pen)
Parodie na Popelku. Moje druhá nejoblíbenější pohádka.
Byl jednou jeden chudý chlapec, který otročil pro jednoho manga-ku. Jeho snem je stát se slavným kreslířem, a tak tvrdě maká a nestěžuje si. Jednoho dne se má konat bál, na kterém se sjedou nejslavnější manga-ka ze všech koutů světa. A samozřejmě i princ, chlapcův idol. Jaká je tedy tragédie pro ubohého Penderella, když mu sensei naloží horu práce s tím, že to má dodělat, dokud se on a jiní šťastnější asistenti nevrátí z plesu. A taky si určitě dokážete představit ono štěstí, když mu brnkne Magic, a učiní nabídku, že on za něj tu práci udělá, aby se Penderella mohl jít pobavit. Penderella je naprosto u vytržení z toho, že může nerušeně zírat na nejprodávanější manga-ku, Prince. A co teprv, když ho obdaruje Skleněným perem, perem, kterým Princ kreslí všechny svoje mangy. Ale něco za něco. Samozřejmě.

Pohádka třetí: The Fox Fairy and the Perverted Monk
Žil byl národ liščích démonků. A nás zajímá hlavně jeden z nich, mladý neschopný Lišáček. Zrovna procvičují proměnu v člověka, ale chudáčkovi se to vůbec nedaří, a tak se mu všichni posmívají. Jenže Lišáček je na tom obdobně jako Naruto (trpí potřebou všem dokazovat, že je nejlepší), a proto se rozhodne, že jim to natře, a jde oblafnout starého mužíka, který zrovna prochází kolem. Proměna se mu opět nepovede, a aby dokázal staříkovi, že je nejlepší liščí démonek široko daleko, splní mu malou službičku. Stařec má totiž menší problémy s jedním mnichem, který mu slibuje pěkný trable, pokud mu nedá prachy. A tak se Lišáček promění ve zlatou konvici. Proměna se mu sice povede, ale moc dlouho mu to nevydrží.

Pohádka čtvrtá: The Liar and the King of Thief
V jedné vesnici žil neuvěřitelně prolhaný roztomilý chlapec. Jednoho dne omylem vyslechne debatu darebáků, kteří plánují vyrabovat vesnici. Ale tam mu to nikdo nevěří. Jeho vřískání ale zaslechne šéf té zločinecké bandy, který šel obhlédnout situaci.

Pohádka pátá: My Treasure
Malý chlapec Bill už několik měsíců žije bez otce. A protože je génius a skvělý vynálezce, vytvoří si androida, aby už konečně nebyl sám. Ale situace se mu trochu vymkne z rukou.

Pohádka šestá: Snow White
Za sedmero horami a sedmero řekami žil byl jeden naprosto kawai princátko Sněhurka. Samozřejmě na jeho neuvěřitelnou roztomilost žárlila jeho macecha-královna a přikáže sluhovi, aby ho zabil v lese. Od té doby se princátkovi změní život. Všichni totiž milují kawai shota bishie.

Pohádka sedmá: Alladin
Tak tenhle příběh se mi líbil nejvíc. Protože Alladin, princ i džin z prstenu jsou fakt k nakousnutí.
Alladin je pouliční zlodějíček, který si o sobě dost myslí (a má jasnou představu o své sexuální orientaci). Jednoho zahlédne prince a hned na něho dostane chuť. Vyhlédne si ho čarodějka, které se zase líbí Alladin, ale má smůlu. Tak ho aspoň požádá o službičku s tím, že zato dostane obří bohatství. Následuje scéna z původní verze pohádky (jeskyně, lampa, naštvaná čarodějka). Doma Alladin vyvolává ducha z lampy, který mu slouží, seč mu síly stačí. A za každou dobře splněné přání dostane uznanou pochvalu. Po jisté době Alladin zajde na návštěvu za princem a tam se celý zdrcen dozvídá, že jeho vyvolený je zasnouben. Pozve je tedy aspoň do svého paláce. A hádejte, kdo je ta princova snoubenka? No přece ta odporná ježibaba z dřívějška! A podaří se jí čordnout lampu a s ní ji Alladinův zdroj všeho (teda skoro všeho). Co s tím Alladin udělá?

Pokemon Maidky

25. června 2010 v 14:17 Galerie
Proboha...

Pokemon maid

*surprised* Zero x Ciel

25. června 2010 v 14:09 Videjka
Tak tohle mě vážně překvapilo. Neměla jsem tušení, že něco jako Yaoi Crossover existuje (ale mělo mě to napadnout).
Je to docela zajímavé, nádherný kontrast mezi světlovlasým seme a tmavovlasým uke. Taky tomu přidává to, že Zero je moje oblíbená postava z Vampire Knight (nevadí, že jsem viděla zatím jen šest epizod) a Ciel zas jeden z oblíbenců z Kuroshitsuji.


Meruňková zahrada

24. června 2010 v 20:38 | Morgana Ehran |  Fanfiction
Krapet neobvyklý pár, ale celkem příjemné...

Fandom: Ouran High School Host Club
Postavy: Celý Host Klub a Renge a ještě kompars z ouranských studentek, gangu zlodějíčků atd.
Pairing: Kaoru/Takashi, Hikaru/Haruhi, Kyouya/Tamaki, Mitsuki/Renge, Hikaru/Kaoru
Info: Když celý život žijete s jednou osobou a ona si najednou všímá víc někoho jiného může vám pomoct zase jen někdo jiný... A možná ten, do koho byste to nikdy neřekli...
Rating: 12 +
Doba děje: po skončení anime
Warning: náznak twincestu

Kaoru


Go

24. června 2010 v 20:37 Poučné články
Mám v plánu se jednou naučit, ale vzhledem k tomu, že šachy mi taky nejdou, tak...

Hikaru no Go

My sweet cherry

23. června 2010 v 15:44 Galerie
Anime cherry

Můj Kuroshitsuji plakát

23. června 2010 v 15:42 Kuroshitsuji - obrázky
Tenhle nádherný plakát mi visí doma (až na ty japonský texty). Jenom škoda, že tam místo Ashe není Undertaker (vlastně bych tam místo Ashe uvítala skoro kohokoli - Drocella, Terryho, jenom tu blbou jeptišku a Angelu ne).

Kuroshitsuji poster

Inuyasha avatary

22. června 2010 v 16:37 | Ciri |  Inuyasha-obrázky
Stará vášeňAnime summer

21. června 2010 v 14:03 Galerie
Určitě jste postřehli, že je dneska první létní den, ne? Není super bydlet ve státě, který leží ve vnitrozemí?

Anime summer


Návštěvnost za 14.6. 2010 - 20.6. 2010

21. června 2010 v 13:39 Návštěvnost
Arigatou gozaimasu!

Navstevnost za minuly tyden (14.6. 2010 - 20.6. 2010) je:
Pondeli: 32
Utery: 39
Streda: 33
Ctvrtek: 42
Patek: 35
Sobota: 43
Nedele: 29

Celkem: 253

http://otakuness.files.wordpress.com/2008/04/n8.jpg