Škola plná (yaoistických) náznaků

21. dubna 2010 v 21:19 |  My diary
Jak to, že jsem si toho dřív nevšimla?

http://media.lunch.com/d/d7/212586.png?2


Před nedávnem jsem zkoukla PicoxCocoxChico. Samozřejmě jsme se o tom bavily ve škole a připletla jsem na do toho debata nad podobností již zmíněných shotů a několika naších spolužáků. Já tvrdila, že podobnost je tam vážně minimální, ale holky trvaly na tom, že spolužák X se podobá Picovi a spolužák Y zase Chicovi. Coca jsme bohužel ve třídě nenašly, jediný vhodný kandidát bych byla já (ale nejsem kluk, smůla). Zmínění dotyční nás slyšeli a hned se ptali, kdo že to že a já na ně spontánně vyjekla, jestli bych jím tak nemohla říkat (jakože Pico a Chico). A protože z nás nevydolovali, kdo že to Pico a Chico vlastně jsou, tak mi to (k mému velkému údivu) dovolili. Spolužáka Y tak moc neoslovuju (páč se s ním moc nebavím, to spíš sunik), ale X celkem jo. Mimochodem, on sám z toho má obří prču. Ale to jen na začátek, abyste pochopili jednu dneší událost.
Dneska jsem v matice chytla obří výtlem. Učitelka (třídní) chodila po třídě a u lavice největších raubířů (patří sem i Pico) našla cosi. A hned attakovala spolužáka Z, kdo to tam nechal. Ten se vykroucel a učitelka mezi řeči prohodila něco, z čeho jsem málem spadla ze židle. Ona prý:" Je lepší být teplý bonz než..." (To už jsem neslyšela, protože jsem se dusila smíchy). Nefas (další spolužačka yaoistka) se na mě otočila s obřím úsměvem na tváři. A moje sousedka Giltsilver mě jen bezmocně sledovala a pobaveně se u toho usmívala (protože yaoistka není).
V chemii mi Pico a spolužák Z udělali obří radost. O přestávce Pico a spolužák W napsali na tabuli: Z je gay. Já šla zrovna kolem a na tváři se mi objevil úsměv od ucha k uchu a neodolala jsem a zvolala:" A s kým?" Pico se na mě podíval a protože mě dobře zná (ironie), tak odpověděl:"Se mnou!" Já se samozřejmě zase začala dusit smíchy, ale zvládla jsem zvednout palec. Pico se usmál. Já pokračovala k lavici Nefas a tam jí to dopodrobna povyprávěla (měla psát písemku, takže se šprtala). A hned i sunikovi. A tak jsem měla celou chemii dobrou náladu. A chemikář prohodil v průběhu hodiny zase další poznámku (samozřejmě yaoistickou) a já se zase málem udusila smíchy.
Jak to, že jsem si těch náznaků nikdy nevšimla?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ookami Misa-chan Ookami Misa-chan | Web | 22. dubna 2010 v 16:23 | Reagovat

Jáj to se mi stává taky xD, už jen při rvačce čekám co se bude dít xD oni jsou schopni všeho xD

2 Nefas Nefas | 22. dubna 2010 v 22:41 | Reagovat

Nemohu se nevyjádřit, když už ten plodný den byl takhle zveřejněn. Opravdu stál za to, dost detailů už se sem Mishiře nevešlo. Nevšimly jsme si toho, protože jsme to nevyhledávaly a nepodporovaly ;) Nicméně, musím i tady zdůraznit, že můj návrh R(uke) s V(seme) by byl nejlepší, hned pak Z, S a Pico v různých obměnách a samozřejmě, Pica s Chica k sobě prostě MUSÍME dokopat! xD

3 angell angell | 23. prosince 2010 v 16:46 | Reagovat

máte dobré stránky :-)  :-)  :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama